teknik@bilgeteknikservisi.com

Kağıthane Kombi Arıza Servisi

    Anasayfa / Kombi Servisleri / Kağıthane Kombi Arıza Servisi

Kağıthane Kombi Arıza Servisi

0

Kağıthane Kombi Servisi Hizmetleri

Kağıthanede ikamet eden kombi kullanıcılarının tüm arızalarını bakımlarını ve gerekli parça değişimlerini yapmaktayız. Kağıthanenin en güvenilir servisi olarak merkezi Beyoğlu’dan servis araçlarımızı yönlendirerek hizmetlerimizi vermekteyiz. Kombi ürünlerinizin yarısını yani sıcak su ihtiyacınızı yaz – kış kullanmaktayız fakat ısınma ihtiyacımızı genellikle kış aylarında kullanılmaktadır. Bu kullanımdan önce kombinizdeki tüm bakımları ve petek temizliğinizi yaptırmanızı önemle uyarmaktayız. Zira bakımsız kombi cihazları kışın bir sorun oluştuğunda oldukça sıkıcı sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

Kombinizdeki  arızaların onarımlarını ise aynı gün içinde hızlı bir şekilde yerinde arıza tespiti yaparak sorunları çözülmektedir fakat bazı arızalar özellikle kart arızalarında işlemler aynı gün içinde eğer tamir edilecekse yapılamayabilir kart değişimleri aynı gün içinde yapılırlar.

Firmamız aşağıdaki hizmetleri vermektedir.

  • Kağıthane Kombi Bakımı
  • Kağıthane Kombi Tamir Servisi
  • Kağıthane Kombi Parça Değişimi
  • Kağıthane Kombi Petek Temizliği
  • Kağıthane Kombi Arıza Servisi
  • Kağıthane Kombi Söküm ve Montajı

Kombi ürünlerinizdeki ısıtma sorunları sadece kombiden kaynaklanmayabilir bu sorun peteklerinizin içlerinin tıkanmış olmasından’da kaynaklanabilir bu açıdan firmamız kombi petek içlerini kimyasal ve makineyle temizlikte yapmaktadır.

Hizmetlerimizden yararlanmak ve tüm arızalarınızdan kurtulmak için bizlere aşağıdaki iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

Kağıthane Kombi Servis Numarası
0212 235 51 18
0546 238 72 25

Hizmet verdiğimiz bölgenin haritası.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir